Labbūtības telpa

 Mūsu domas ir atvedušas mūs turp, kur šobrīd atrodamies (Buda)

Katram ir savs priekšstats vai pieredze, kā risināt dažādas situācijas - kāds cīnās pats saviem spēkiem, kāds apmeklē psihoterapeitu, lai atbrīvotos no pagātnes rēgiem, kuri neļauj elpot ar pilnu jaudu un izbaudīt dzīvi, kāds cits konsultējas ar astrologu vai numerologu, vēl kāds dodas pie kouča, lai iepazītu savu potenciālu, sasniegtu kādu konkrētu mērķi vai attīstītu savu "es" visaugstākajā līmenī. Katram savs risinājums un savi cilvēki, kam mēs uzticamies. Lai kādu pieeju mēs izvēlētos, mums ir iespēja izveidot tādu dzīvi, kādu vēlamies. Vēl vairāk - ne tikai izveidot, bet arī saglabāt un attīstīt. Uzziniet, kā ir "labi būt" - iegūt, ko vēlaties, noturēt to un attīstīt līdz nākamajam līmenim! SIA "LEX-IUS" piedāvā izmantot Labbūtības telpas piedāvājumu un izvēlēties sev tīkamāko sadarbības formu.

Intensīvais intelekta treniņu kurss "SUPER JUMP"

Kurss ātrai enerģijas uzlādei, domāšanas attīstībai, emociju pārvaldīšanai un vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanai. Kurss ir balstīts uz 8 vienkāršiem vingrinājumiem, kas tiek apgūti 9 dienās pa 1 stundai dienā (tiešsaistē). Metode ir pieejama un efektīva visiem cilvēkiem, neatkarīgi no vecuma, pārliecības vai jebkādām citām atšķirībām. 

Vairāk par kursu lasiet Labbūtības telpas sadaļā Mans piedāvājums / Super Jump vai piedāvājums uzņēmumiem.

Kas ir Super Jump? Noskatieties nelielu skaidrojošu videoklipu


Neirografika


Praktiska psiholoģijas metode, ar kuru cilvēks ne tikai saprot realitāti, bet spēj to arī izmainīt, pārveidot citā formā, radīt jaunu realitāti. Tā ir radoša metode, kas palīdz iepazīt sevi un ieraudzīt risinājumus sastrēgumiem, identificēt un pārvarēt šķēršļus ceļā uz laimīgu dzīvi. Ar metodes palīdzību var uzzīmēt jebko. Zīmējumos atspoguļojas mūsu apziņas stāvoklis kā neironu savienojumi. 

Vairāk par piedāvājumu neirografikā lasiet šeit.